Najlepsze rozwiązania dla biznesu

Kompleksowa obsługa księgowo-doradcza z wykorzystaniem najnowszych technologii

doradztwo na odległość

Dzięki systemom wideokonferencji jesteśmy do Twojej dyspozycji w każdym momencie. Przeprowadzamy szkolenia, doradzamy i rozwiązujemy Twoje problemy gdy nie masz czasu aby wyjść ze swojego biura.

Korzystając z naszych usług możesz na bieżąco monitorować pracę naszego biura logując się na naszych serwerach. Sprawdzaj postęp prac, wpisuj uwagi i wnoś ważne korekty do projektu nad którym pracujemy.

Import z Chin

Pozwól specjalistom zająć się twoimi sprawami

Teraz dzięki naszemu oddziałowi w Chinach możesz skorzystać z kompleksowej usługi importu produktów z krajów Azjatyckich. Nasze doświadczenie i specjalistyczna kadra w Chinach sprawi, że nie będziesz musiał martwić się o jakość zamawianych produktów oraz, że otrzymasz najlepsze ceny na rynku.

Import od A-Z

Pomożemy Ci w imporcie w każdym stadium, czy to od pierwszego rozpoznania rynku, kontroli jakości lub organizacji transportu.

Dowiedz się więcej

Pomoc w nagłych wypadkach

Masz problemy z importem?

Czasem zwracają się do nas Klienci, którzy mają nagłe komplikacje w sprawach importowych. Dostawca nie wywiązał się z warunków umowy? Towar przyszedł nie zgodny ze specyfikacją? Masz problemy ze sprawnym wprowadzeniem towaru na rynek europejski? Skontaktuj się z nami , im szybciej zareagujesz tym większe szanse na pozytywne wyjście z sytuacji.